חייגו עכשיו 03-6240102
2nd מרץ 2014 | על ידי: nadlan

10 טיפים למשקיעים בנדלן

 

 1. כתובת הנכס – location location location – אל תתפשרו על המיקום.
 2. הבניין – אופי הבניין תמהיל הדיירים בבניין? האם הבניין מכיל הרבה עורכי דין (ישקיעו הרבה בחיצוניות ובמפרטים) כיצד הבניין נתפס בעיני השוק מודרני ,בעייתי , יוקרתי. חשוב האם הוא בניין מבוקש? האם הוא נתפס בעיני השוק כבניין מוביל? כמודרני כייצוגי?
 3. הלקוח – מיהו הלקוח הפוטנציאלי למי משכירים? לאיזה תקופה? מה יציבות הלקוח ואילו ביטחונות יספק הלקוח?
 4. מפרט טכני ורמות גימור – מהו התקציב שנקצה למפרטים? מי ישקיע בנכס חדש , בעל הנכס או הדייר הפוטנציאלי אשר יקבל מבעל הנכס גרייס משכ"ד?
 5. מחיר הרכישה – מה מחיר הרכישה האם הינו ריאלי ונכון לתנאי השוק או שמחיר הרכישה מגלם פרמייה למוכר או דיסקאונט במרקט?
 6. מחיר השכירות – מה מחירי השכירות לפי החוזה החתום? האם מחיר השכירות הינו ריאלי או שהמוכר מנפח את מחירי השכירות?
 7. השבחה: ניתוח היסטורי למחירי רכישה חובה להבין ולדעת מה קרה בעבר? מה היו מחירי הרכישה בעיתות משבר וברגע השיא כשהשוק בער? נתון זה יעזור לנו להבין את פוטנציאל ההשבחה.
 8. מחירי השכירות – ניתוח היסטורי למחירי השכירות יעזרו לנו להבין את מגמות השוק בעבר ולהבין מה פוטנציאל ההשבחה בשכ"ד וכיצד תשפיע על השכירות והתשואה.
 9. יועץ נדלני צמוד – איש נדלן מקצועי צמוד אל הרוכש שיעזור בניתוח נדלני ולהבין את הנכס המניב את יתרונותיו וחסרונותיו. להבין את מושגי היסוד ואף את המושגים האפורים על ניצולת ברוטו נטו ,דמי ניהול, נוף, כיווני אוויר ועוד. רק יועץ נדלני מנוסה בתחומו ובשוק המשרדים בפרט, יודע ומבין את היתרונות ולנצלם לצורך תמחור שכ"ד בתקופת ההשכרה.
 10. כלכלי ומיסוי – חובה להבין את היבטי המס, צורת התאגדות ברכישה (יחיד / חברה ) וכמובן ניתוח כלכלי מימוני עם היבטי מיסויי – לנכס המניב.

אנו יודעים לספק את הניתוח הכלכלי עם היבטי מיסוי (חברות/יחידים), עם היבטי מימון (תשואה על ההון), ניתוח תזרימי עם דגש על יצירת תזרים חיובי לנכס המניב.אנו ממליצים בחום להיעזר בגורם מומחה ובעל ניסיון והבנה בתחום הנדל"ן המניב .

אנו עומדים לרשותכם בכל עת עם מתן פתרונות. מקצועים ואמינים ותמיד נשמח לייעץ עבורכם להשקעה נבונה ונכונה .

גיל ורדי,מנכ"ל

"משרדיל – Misradeal" – הדיל שלנו למשרד שלכם !

שתף את המאמר

אודות הכותב:nadlan

כתיבת תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

צרו איתנו קשר עכשיו!

  שם*

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  פרטים