חייגו עכשיו 03-6240102

הזדמנויות למשקיעים

הזדמנויות נדלן למשקיעים

מחפשים הזדמנויות למשקיעים ? רוצים לרכוש נדלן בהזדמנות ?
כולנו מכירים את המושג הזדמנות.אנו מאמינים כי ההזדמנות באה עם הניסיון הנדלני.אנו מאמינים בהשקעות והזדמנויות נדלן שבאות וצצות לאחר עבודה מעמיקה עם הבנה ושליטה מלאה בביזניס.

יש לנו ניסיון וקשרים עיסקיים החל משנת 1990. אנו מכירים ונושמים נדלן ,ולכן יודעים גם למכור את הידע שלנו ולהעבירו הלאה למשקיעי נדלן .

ההזדמנויות בהשקעות – הן ההתמחות שלנו

"משרדיל – Misradeal" מתמחה באיתור השקעות נדלן למשקיעים ובמכירת משרדים למשקיעים.לחברת האם, "משרדיל – Misradeal" ניסיון וידע רב בתחום של שיווק תיווך ייעוץ ומכירות נדלן עם התמחות ודגש על תחום הנדלן העיסקי מסחרי והמשרדים בפרט וזאת משנת 1990.
אנו ב"משרדיל – Misradeal" החלטנו כי הזדמנויות נדל"ן יבואו עם ניסיון של חברת האם, וכך אנו מציעים  את כישורינו קשרינו והבנתינו הנדלנית המעמיקה, לקהל הרחב המעוניין למצוא אלטרנטיבה ראוייה לכספו, ולמצוא אפיק השקעה נדלנית מניבה ונכונה.
אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר חברת "משרדיל – Misradeal" -לדף מיועד להשקעות נדלן מניב.כמו כן מוזמנים לקרוא את המאמרים והסקירות שפרסמנו עם תחזיות שוק.
אנו מזמינים אתכם ,להיכנס לבלוג שלנו ב"משרדיל – Misradeal" – לקרוא להבין ולהתרשם.
ההזדמנות בעיננו הינה  מפגש של מוכנות ניסיון וידע.

"משרדיל – Misradeal" – הדיל שלנו למשרד שלכם !

  • משרדים למכירה בבית הגרניט חילזון 5 רמת גן

    הזדמנויות למשקיעים, הזדמנויות למשקיעים מעל 6 מיליון ש"ח, הזדמנויות למשקיעים עד 3 מיליון ש"ח, משרדים למכירה ברמת גן
    משרדים למכירה בבורסה רמת גן 200/300 מר יש לנו משרדים למכירה בבית הגרניט חילזון 5 200/300 מר ייצוגיים ומכובדים . משרדים בבית הגרניט בבורסה רמת גן – ייצוגי ומכובד...
  • משרדים למכירה ברמת גן במגדל ספיר

    הזדמנויות למשקיעים עד 5 מיליון ש"ח, משרדים למכירה ברמת גן
    משרדים במגדל ספיר 200 מר נוף לים יש לנו במגדל ספיר משרדים למכירה בקומה גבוהה נוף לים צלצלו ותאמו איתנו סיור עם נוף מדהים במגדל ספיר צלצלו אלינו 0723718446