חייגו עכשיו 03-6240102

אודות "משרדיל – Misradeal"

דף הבית / אודות "משרדיל – Misradeal"

משרדים להשקעה,נכסים מניבים, תשואה גבוהה סטאטוס השקעות נדלן

"משרדיל – Misradeal" מתמחה ומובילה את שוק ההשקעות הנדלניות בנדל"ן מסחרי  ובשוק המשרדים למכירה בישראל.אנו עושים ופעילים בשוק הנדל"ן המניב – נכסים מניבים נושאי תשואה.

"משרדיל – Misradeal"  ,הינה הזרוע השיווקית להשקעות בנדל"ן  של חברת "משרדיל – Misradeal".

"משרדיל – Misradeal"  מתמחה מתעסקת ויוזמת פתרונות למשקיעים ולכספם , בתחום ההשקעות  והנדל"ן המסחרי המניב בכלל  עיסקאות מניבות תשואה,קבוצות רכישה, קרנות נדלניות פרטיות ובשוק המשרדים למכירה בפרט , כך שההשקעה הנדלנית  תהיה אלטרנטיבה מנצחת מובילה וראויה להשקעות פיננסיות בנקאיות, לחיסכון הפנסיוני ואלטרנטיבה למשקיעים במגורים.

"משרדיל – Misradeal" וההון האנושי – תשואה למשקיע:

הצוות המקצועי למעשה הינו צוות מיומן ומקצועי של אנשי מכירות וותיקים ומנוסים בתחום הנדל"ן המסחרי והוא למעשה ההון האנושי שלנו , ועבור המשקיעים שלנו  – מייצרים את התשואה העודפת וכך יוצרים את ההבדל השוני עם אלמנט מוביל ומנצח של ההתמחות וההתמקצעות.

בראש הצוות המקצועי עומד גיל ורדי, מנכ"ל "משרדיל – Misradeal".

כל הצעה פוטנציאלית למשקיע בחברה, עוברת בחינה מדוקדקת של מנכ"ל החברה וצוות המנהלים הבכיר : לפרטי  ההצעה והעיסקה, נתוניה הנדלניים ,תימחור הנכס,השוואות מחירים לעיסקאות דומות ,היבטים חוזיים ומיסויים ,הגדרות פוטנציאל  עיסקי והגדרות סיכון בעיסקה  ורק אז מקבלים את ההחלטה הסופית , האם העיסקה ראוייה?

"משרדיל – Misradeal" – למה אנחנו:

מאז שנת 1990 אנו פעילים בשוק הנדלן ויש לנו המון ניסיון קשרים וותק מקצועי, בתחום של שיווק תיווך ייעוץ ומכירות נדלן עם התמחות ודגש על תחום הנדלן העיסקי מסחרי.

אנו החלטנו לעלות שלב,למסד לשכלל  ולהציע את כישורינו קשרינו והבנתינו הנדלנית המעמיקה, לקהל הרחב המעוניין למצוא אלטרנטיבה ראוייה לכספו, ולמצוא אפיק השקעה נדלנית מניבה ונכונה.

לא אחת אנו נתקלים בדרישה של אינדיבידואל ,או חברה, אשר כל שאיפתם היא למצוא אפיק השקעה סולידי וראוי לכספם עם ביטחון ויציבות וללא חשש.

בולטת יותר בעיית הפרט – משפחה אשר חסכה ולרשותה כ 400-500,000 ש"ח , אשר מושקעים בתשואה אפסית בפקדונות בנקאיים, ואין ביכולתם לרכוש אפילו "חדר בדירה".כל אשר נותר להם זה להשקיע כספם בפקדונות הבנק עם תשואה אפסית ולעיתים אף שלילית ריאלית, או להסתכן בהשקעות בורסאיות" ולתספורות אופנתיות ".

היכולת לאתר נדלן מסחרי ראוי למשקיעים בצורת השקעה ישירה או עקיפה ( בקבוצות ובקרנות )עם תשואה גבוהה למשקיע עם בטחונות היא הערך העליון והמוביל שלנו,והרעיון המנחה אותנו הינו תשואה עודפת מגובה בנדלן מניב יוקרתי ואיכותי,הכנסות שוטפות והוצאות תפעוליות נמוכות..

"משרדיל – Misradeal"  – משקיעים נכון

להבדיל מתחום הנדל"ן למגורים בו התשואה המקובלת הינה כ 3 % תשואה נומינלית, הרי אנו " ב"משרדיל – Misradeal" יודעים להוביל גם לעיסקאות עם תשואה של החל מ  7-8% צמודי מדד ,כך שהתשואה הנומינלית מגיעה  בדוגמא זו בקירוב ל 10%. ובקיצור – לעשות ב 300% יותר על הכסף שלך עם מינימום סיכון לדוגמא:

בשנת 2014 הריבית ברוטו בפקדונות בנק ( לפני מס) של 1%  לסכום של 500,000 ₪ מייצרת הכנסה של 5000 שח לשנה כ 400 ₪ לחודש ברוטו לפני מס.

בעיסקאות שביצענו עבור לקוחותינו על סכום דומה של 500,000 ₪ במסגרת קבוצתית ,השקענו וההכנסה שייצרנו הניבה 7%+ הצמדה למדד בשנת 2013 , ובקיצור כ 3541 ₪ לחודש כולל הצמדה ולפני מס.

פה היתרון היחסי שלנו – אנו יודעים לעשות פי כמה וכמה מכל אלטרנטיבה, עם גיבוי ובטחונות, והכי חשוב : ניסיון התמחות אמינות וחיוך.

להבדיל מהשקעה פיננסית, בנקאית, פנסיונית ואחרות, הרי ההשקעה מבית היוצר של "משרדיל – Misradeal" מגובות בנדלן מסחרי איכותי .נדלן שנותן משענת יציבות וביטחון,הכנסה פסיבית  וכמובן סיכוי להשבחה ורווח הוני..

"משרדיל – Misradeal" , מתעסקת ומובילה את ההשקעות הנדלן המניבות בתחום המשרדים והמסחר, עם פילוח גיאוגרפי מדויק ב"צנטרום " הכלכלי של ישראל – בתל אביב ,רמת גן גבעתיים, בני ברק, הרצליה ופתח תקווה.

עם מיקוד גיאוארפי שכזה , אנו נהנים מיציבות ואיתנות נדלנית ,נדבך חשוב ומוביל בהשקעות הנדלניות המניבות אף אם התשואה תהא נמוכה יותר, כי אנו סולידים ומאמינים בגישה זו על פני רכבות הרים בורסאיות.

"משרדיל – Misradeal" – הינו עוד מותג מנצח ומוביל מבית היוצר של "משרדיל – Misradeal".

"משרדיל – Misradeal" – הדיל שלנו למשרד שלכם !